Over ons

Wij danken u voor uw bezoek op onze site. Mede met behulp van deze site met ons gevarieerde woningaanbod zijn wij ervan overtuigd dat u spoedig uw "droomhuis" zal kunnen vinden. Met 8 medewerkers en ruim 50 jaar ervaring staat de Belderbos groep garant voor een optimale dienstverlening. Met al de nodige diensten (aan- en verkoop, huur- en verhuur, beheer en taxaties) onder één dak laten wij uw woonwensen zo snel mogelijk in vervulling gaan.
Daarbij mag u van ons meer verwachten dan de gebruikelijke kwaliteit en betrouwbaarheid. Inlevingsvermogen in uw persoonlijke voorkeur bijvoorbeeld, maar ook een vanzelfsprekende service die na het zetten van uw handtekening nog van toepassing is. In ons werkgebied Haaglanden staan wij al jarenlang aan de top als het gaat om aantallen verkooptransacties en een kortere mediane verkooptijd.

NVM Makelaar

Als lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), sectie wonen, wisselen wij informatie uit met alle NVM-kantoren in de regio. Wij zijn daardoor direct op de hoogte van het actuele aanbod van Hoek van Holland tot Leiden en van Zoetermeer tot Scheveningen. Dit werkt zowel in het voordeel van de kopers als van de verkopers. Vraag en aanbod worden daardoor snel bij elkaar gebracht. En natuurlijk heeft u via uw makelaar ook de beschikking van Funda. De site van Nederland voor de verkoop van uw woning.

Het team van Belderbos NVM Makelaars

Harold Belderbos

NVM Makelaar, partner - Vastgoed cert.

Telefoon 070-3689496
Mobiel 06-53549123
E-mail harold@belderbos.nl

Ron van Dongen

Partner

Telefoon 070-3689496
Mobiel 06-53549124
E-mail ron@belderbos.nl

Ursula Stekkinger

Office manager

Telefoon 070-3689496
E-mail ursula@belderbos.nl

Nathalie de Zoete

Secretaresse

Telefoon 070-3250393
E-mail nathalie@belderbos.nl

Wim Reimering

Administratie/boekhouding

Telefoon 070-3689496
E-mail wim@belderbos.nl

Leo van Teijlingen

Facilitair medewerker

Telefoon 070-3689496
E-mail leo@belderbos.nl